Tweet
АрсеналБорнмътБрайтънБърнлиЕвертънКардиф СитиКристъл ПаласЛестър СитиЛивърпулМанчестър СитиМанчестър ЮнайтедНюкасъл ЮнайтедСаутхамптънТотнъм ХотспърУест Хем ЮнайтедУлвърхамптън УондърърсУотфордФулъмХъдърсфийлд ТаунЧелси

ОБЗОР: Резултати от първите мачове в Лига Европа (РЕПОРТАЖИ)

ОБЗОР: Резултати от първите мачове в Лига Европа (РЕПОРТАЖИ)

Novsport.com

Левски записа първата си победа като гост на международната сцена от почти десетилетие насам, след като спечели с 2:0 визитата си на Ружомберок в дебютния кръг от квалификациите на Лига Европа.

Най-резултатни в четвъртък вечер пък бяха отборите на Малмьо и Мьолде, които вкараха по седем попадения у дома, съответно срещу Балимена и Рейкявик.

Във вторник ЦСКА също постигна изразителен успех вкъщи, налагайки се с 4:0 над черногорския Титоград, докато Локомотив (Пловдив) очаква в следващия кръг победителя от сблъсъка между Радник и Спартак Търнава.

Ето и всички резултати:

Ружомберок (Словакия) - Левски (България) - 0:2

АЕК Ларнака (Кипър) - Петрокуб-Хънчещи (Молдова) - 1:0

Радник (Босна и Херцеговина) - Спартак Търнава (Словакия) - 2:0

Пюник (Армения) - Шкупи (Македония) - 3:3
Ордабаси (Казахстан) - Торпедо Кутаиси (Грузия) - 1:0

Вентспилс (Латвия) - Теута (Албания) - 3:0

Алашкерт (Армения) - Македония Скопие (Северна Македония) - 3:1

Лачи (Албания) - Апоел Беер-Шева (Израел) - 1:1

Нарва Транс (Естония) - Будучност (Черна гора) - 0:2

Балзан (Малта) - Домжале (Словения) - 3:4

Ритериай (Литва) - Клаксвик (Фарьорски о-ви) - 1:1

Сабаил (Азербайджан) - Университатя Крайова 1948 (Румъния) - 2:3



Флора Талин (Естония) - Раднички Ниш (Сърбия) - 2:0

КуПС Куопио (Финландия) - Витебск (Беларус) - 2:0

Кауно Жалгирис (Литва) - Аполон Лимасол (Кипър) - 0:2

Лиепая (Латвия) - Динамо Минск (Беларус) - 1:1

Малмьо (Швеция) - Балимена (Северна Ирландия) - 7:0

Макаби Хайфа (Израел) - Мура (Словения) - 2:0

Крусейдърс (Северна Ирландия) - Б36 Торсхавн (Фарьорски острови) - 2:0

Динамо Тбилиси (Грузия) - Енгордани (Андора) - 6:0

Дебрецен (Унгария) - Кукеши (Албания) - 3:0

Академия Пандев (Сев. Македония) - Зрински Мостар (Босна и Херцеговина) - 0:3

Брьондби (Дания) - Интер Турку (Финландия) - 4:1

Бран (Норвегия) - Шамрок Роувърс (Република Ирландия) - 2:2

Шахтьор Солигорск (Беларус) - Хибърниънс (Малта) - 1:0

Молде (Норвегия) - Рейкявик (Исландия) - 7:1

Сперанца (Молдова) - Нефтчи (Азербайджан) - 0:3

Фола Еш (Люксембург) - Чихура (Грузия) 1:2

Олимпия Любляна (Словения) - Рига (Латвия) 2:3

Конас Куей (Уелс) - Килмарнък (Шотландия) 1:2

Зета (Черна гора) - Видеотон (Унгария) 1:5

Европа (Гибралтар) - Легия Варшава (Полша) 0:0

ФКСБ (Румъния) - Милсами Орхей (Молдова) 2:0

Чукарички (Сърбия) - Банантс (Армения) 3:0

Дунайска стреда (Словакия) - Краковия Краков (Полша) 1:1

Клифтънвил (Сев. Ирландия) - Хаугезунд (Норвегия) 0:1

Сейнт Патрикс (Република Ирландия) - Норшьопинг (Швеция) 0:2

Абърдийн (Шотландия) - РоПС Рованиеми (Финландия) 2:1

Корк Сити (Реп. Ирландия) - Нидеркорн (Люксембург) 0:2

Хонвед (Унгария) - Жалгирис Вилнюс (Литва) 3:1

Широки брег (Босна и Херцеговина) - Кайрат (Казахстан) 1:2

ИГРАЯТ СЕ:

Брейдаблик (Исландия) - Вадуц (Лихтенщайн)

Стярнан (Исландия) - Левадия Талин (Естония)

От сряда:

Жюнес Еш (Люксембург) - Тобол (Казахстан) - 0:0

От вторник:

ЦСКА (България) - Титоград (Черна гора) - 4:0

Гзира Юнайтед (Малта) - Хайдук Сплит (Хърватия) - 0:2

Сейнт Джоузефс (Гибралтар) - Рейнджърс (Шотландия) - 0:4

РЕПОРТАЖИ ОТ МАЧОВЕТЕ МОЖЕ ДА ГЛЕДАТЕ В СЕКЦИЯ ВИДЕО - ТУК.

Novsport.com